Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 07.07.2017 02:03:48 

RACE  WALKING  AND  MARATHON  -  PETER  TICHÝ

PRETEKY 1995 - 2009

                                VŠETKY MOJE  PRETEKY  1995 - 200987                         

1995
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 18.III Dubnica kvalifikácia na SP 20km chôdza okruh 1:27:43 7
2 26.III Dudince Dudinská 50 +M-SR  50km chôdza okruh 3:55:38 4/3.
3 30.IV Peking  (CHI) SVETOVÝ POHÁR 50km chôdza okruh 3:55:29 19
4 28.V Boppard (SRN) Majstrovstvá Nemecka 50km chôdza okruh 3:59:20 3
5 3.VI Borský Mikuláš Záhorácka 20 20km chôdza okruh 1:25:29 4
6 1.VII B.Bystrica M-SR muži 20km chôdza okruh dq 20km
7 6.VII Ostrava M-ČR 20km chôdza dráha vzdal5km
8 5.VIII Vranov Vranovská-15 15km chôdza okruh 1:03:27 1
9 6.VIII Ruskov o štít mesta 5km chôdza okruh 20:36 1
10 12.VIII Rajec maraton 42,2km beh okruh vzdal26km
11 16.IX B.Bystrica Kritérium SNP 5km chôdza dráha 19:54 5
12 31.XII Vrutky Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:38:58 2
1996
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 24.III Dudince Dudinská 50 +MSR 50km chôdza okruh 3:51:22  3/2
2 20.IV La Coruňa  (ESP) EURÓPSKY POHÁR 20km chôdza okruh 1:26:19 21
3 1.V Sesto s.Giovan (ITA) Intern.Caminat 30km chôdza okruh 2:13:48 4
4 4.V Košice GP-míting 10km chôdza dráha 0:41:33 2
5 25.V Borský Mikuláš M-SR 20km chôdza okruh 1:29:14  6/5
6 2.VIII Atlanta  (USA) OH 50km chôdza okruh 4:10:55 32
7 10.XI Krásno n.Kysucou Krasňanská 10 10km beh cesta 0:33:01 7
8 29.XI Hlohovec halový míting 3km chôdza hala dq 2,8km
1997
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 16.III Dudince Dudinská 50 +M-SR 50km chôdza okruh 4:05:01 3
2 29.III Dubnica GP-Slovakia 20km chôdza okruh dq10km
3 20.IV Podebrady SVETOVÝ POHÁR 50km chôdza okruh 3:51:30 16
4 3.V Košice GP-Slovakia 10km chôdza dráha 0:42:33 4
5 31.V Borský Mikuláš Záhorácka-20 20km chôdza okruh dq 10km
6 6.VI Sesto s.Giovan (ITA) Intern.Caminat 20km chôdza okruh 1:26:54 8
7 21.VI Košice M-SR 20km chôdza okruh 1:25:53 3
8 7.VIII Atény MAJSTROVSTVÁ SVETA 50km chôdza okruh dq32km
9 23.VIII Vranov Vranovská-15 15km chôdza okruh 1:04:30 2
10 24.VIII Ruskov o štít mesta 5km chôdza okruh 20:03 2
11 31.VIII Rumburk M-ČR 50km chôdza okruh 3:57:38 1
12 7.IX B.Bystrica Kritérium SNP 5km chôdza dráha 0:19:39 2
13 10.IX Kys.N. Mesto Mem.R.Z.-OK 5km beh dráha 0:15:44 1
14 21.IX Žilina Zátopkova10tka 10km beh okruh 0:32:18 5
15 5.X Bytča Mem.R.Z.-KK 6km beh kross 0:19:43 1
16 12.X Štrbské Pleso Mem.R.Z-CšK 7km beh kross 0:24:01 4
17 9.XI Krásno n.Kys. Krasňanská 10 10km beh cesta 0:32:40 3
18 31.XII Vrutky Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:37:26 1
1998
dátum miesto podujatie terén   výkon um.
1 22.III Šurany M-SR 50km chôdza okruh vzdal17km
2 1.V Sesto s.Giovan (ITA) Intern.Caminat 20km chôdza okruh vzdal-10km
3 23.V Naumburg (SRN) chod.preteky 50km chôdza okruh 3:56:36 13
4 11.VII Nitra M-SR 20km chôdza okruh vzdal3km
5 21.VIII Budapešť  (HUN) MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 50km chôdza okruh 3:55:37 12
6 13.IX Staškov beh SNP 15km chôdza cesta 0:50:02 1
7 19.IX Trnava Trnavská-10tka 10km chôdza okruh 0:41:46 4
8 20.IX Žilina Zátopkova10tka 10km beh dráha 0:32:31 5
9 8.XI Krásno n.Kys. Krasňanská-10 10km beh cesta 0:32:29 3
10 15.XI Scanzorosciat (ITA) Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:36:22 5
11 11.XII Vrutky Silvestr.beh 11,5km beh cesta 0:40:16 4
1999
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 14.III Mexico City  (MEX) Semana Cami 20km chôdza okruh 1:34:01 25
2 17.III Mexico City  (MEX) Semana Cami hodinovka chôdza dráha 13390 7
3 21.III Mexico City  (MEX) Semana Cami 50km chôdza okruh vzdal35km
4 10.IV Dubnica GP Slovakia 20km chôdza okruh 1:26:51 5
5 2.V Mezidon  (FRA) SVETOVÝ POHÁR 50km chôdza okruh 3:52:09 27
6 16.V Sesto s.Giovan  ITA) Intern.Caminat 10km chôdza okruh dq 3km
7 29.V Borský Mikuláš Záhorácka 20 20km chôdza okruh dq 10km
8 25.VIII Seville  ESP) MAJSTROVSTVÁ SVETA 50km chôdza okruh dq 32km
9 4.IX Dubnica GP-míting 5km beh dráha 0:15:59 4
10 31.X Scanzorosciate (ITA) Gara internat di marcia 100km chôdza okruh dq 65km
2000
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 25.III Dudince Dudinská 50 +MSR 50km chôdza okruh vzdal20km
2 16.IV Podebrady Podebradská 50 +M-ČR 50km chôdza okruh vzdal20km
3 30.IV Naumburg  (SRN) chodecké preteky 50km chôdza okruh 4:02:54 10
4 13.V Borský Mikuláš Záhorácka 20 20km chôdza okruh vzdal-5km
5 18.VI Eisenhutenst (NSR) EURÓPSKY POHÁR 50km chôdza okruh vzdal30km
6 15.VII Dublin  (IRL) GrandPrix -crystal 50km chôdza okruh 3:57:51 2
7 29.IX Sydney  (AUS) OLYMPIJSKE HRY 50km chôdza okruh 3:54:46 17
8 29.X Scanzorosciate ITA) Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:06:34 5
9 5.XI Krásno n.Kys. Krasňanská 10 10km beh cesta 0:33:53 7
2001
dátum miesto podujatie disciplína teren     výkon um.
1 24.III Dudince Dudinská 50 +M-SR 50km chôdza okruh 3:57:56 3/2.
2 14.IV Dubnica Dubnicka 20 20km chôdza okruh dq.14km
3 29.IV Olomouc Olomoucká-10 10km chôdza dráha 0:47:39
4 1.V Sesto s.Giovan (ITA) Intern.Caminat 30km chôdza okruh 2:19:13 14
5 19.V Dudince EURÓPSKY POHÁR 50km chôdza okruh vzdal12km
6 30.VI Rajec Rajecký triatlon 11,5km pl+cykl+b 2
7 9.IX Zuzgen  (SVI) M-SVI 20km chôdza okruh 1:29:41 5
8 15.IX Žilina Zátopkova10tka 10km beh dráha 0:34:01 2
9 27.IX Čadca hodinovka hodinovka beh dráha 17530m 2
10 6.X B.Bystrica štafeta-B.B-Dud 17km chôdza cesta 1:12:50 1
11 28.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:28:06 5
2002
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 30.IV Turč.Teplice lesný beh 10,5km beh kross 0:36:05 4
2 8.VI Čadca Kysucký maratón  42,2km beh cesta 2:35:18 5
3 15.VI Lysá p.Makytou Beh okolo Lys 6km beh okruh 19:10 2
4 21.VI Dubnica cestný beh 10km beh cesta 0:33:16 4
5 25.VI Čadca beh Olymp Dňa 3km beh dráha 0:09:36 1
6 1.IX Přerov Přerovská 50tka +M-ČR 50km chôdza okruh 4:05:06 1
7 7.IX Vranov Vranovská 20 20km chôdza okruh 1:27:28 2
8 18.IX Žilina Žilinská hodinovka 17km beh dráha  17010m 1
9 25.IX Čadca Kysucká hodinovka hodinovka beh dráha  17210m 2
10 28.IX Žilina Zátopkova10tka 10km beh dráha 0:36:36 3
11 13.X Turin SVETOVÝ POHÁR 50km chôdza okruh 3:52:36 8
12 19.X B.Bystrica štafeta-B.B-Dud 13km chôdza cesta 1:00:03 2
13 27.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:02:00 3
14 10.XI Krásno n.Kys. Krasňanská-10 10km beh cesta 0:33:32 4
15 29.XI Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:12:02 4
16 31.XII Vrutky Silvestrovský.beh 11,5km beh cesta 0:39:31 1
2003
dátum miesto podujatie beh terén     výkon um.
1 2.III Nitra chodecké preteky 20km chôdza dráha 1:31:58 2
2 29.III Dudince Dudinská 50 +M-SR 50km chôdza okruh dq-20km
3 13.IV Bekescaba chodecké preteky 20km chôdza okruh 1:31:43 6
4 26.IV Dubnica VC-Dubnice 20km chôdza okruh 1:30:25 4
5 11.V Olešná Hornokysucká 25 25km beh cesta 1:27:22 2
6 17.V Žilina memoriál J.Gabčíka 11,5km beh cross 0:39:56 4
7 31.V Borský Mikuláš Záhorácka 20 20km chôdza okruh 1:29:54 1
8 7.VI Čadca Kysucký maraton 42,2km beh cesta 2:31:58 2
9 11.VI Čadca beh Olymp Dňa 3km beh dráha 0:09:56 1
10 14.VI Lysá p.Makytou Beh okolo Lys 6km beh okruh 0:19:16 4
11 21.VI Vranov Vranovská 20 +MSR 20km chôdza okruh 1:32:20  5/4
12 27.VIII Paríž MAJSTROVSTVÁ SVETA 50km chôdza okruh dq-14km
13 29.VIII Lausanne Tour de Romandie 20km chôdza okruh 1:36:58 10
14 30.VIII Tour de Romandie 30km chôdza 4
15 31.VIII Tour de Romandie chôdza 7
16 1.IX Tour de Romandie chôdza 6
17 2.IX Tour de Romandie chôdza 7
18 3.IX Tour de Romandie 32km chôdza cesta 2:28:10 3
19 4.IX Tour de Romandie 25km chôdza cesta 1:59:03 7
20 5.IX Lausanne Tour de Romandie 20km chôdza okruh 1:30:10 4
21 10.IX Žilina Žilinská hodinovka hodinovka beh dráha  16535m 2
22 24.IX Čadca Kysucká hodinovka hodinovka beh dráha  17230m 1
23 19.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:04:57 3
24 5.XI Žilina beh 17.nov. 2,8km beh cross 0:09:45 2
25 15.XI Lipt.Mikuláš Liptovský maratón 42,2km beh cesta 2:36:02 1
26 6.XII Bardejov Mikulášsky beh 7,7km beh okruh 0:25:37 25
27 20.XII Žilina Vianočny maratón 42,2km beh okruh 2:53:12 1
28 26.XII Hôrky Štefanská Hôrecka 6 6,1km beh okruh 0:20:19 3
29 31.XII Vrútky Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:38:58 2
30 31.XII Bardejov Silvestrovský beh 7,2km beh okruh 0:23:24 15
2004
dátum miesto podujatie beh disciplína     výkon um.
1 7.II Žilina 1.zimné kritérium 6,8km beh cesta 0:23:11 2
2 21.III Čierne Jozefovský beh 11,4km beh cesta 0:43:07 3
3 11.IV Beňadiková beh oslobodenia 14,5km beh cesta 0:50:16 2
4 18.IV Čadca Čadčianska 10tka 10km beh cesta+teren 0:34:06 2
5 25.IV Strečno beh oslobodenia 5,5km beh cross 19:26 5
6 5.V Žilina BLŽ 3kkm beh okruh 0:09:26 2
7 22.V Žilina Memoriál J.Gabčíka 11,5km beh les 0:40:09 3
8 29.V Čadca Kysucký maratón 42,2km beh cesta 2:32:26 2
9 10.VI Žilina beh Olympijského dňa 1km beh dráha 2:54 2
10. 16.VI Žiilna BLŽ 3,8km beh dráha   3793m 1
11 19.VI Lysá pod Makytou beh okolo Lysej 6km beh okruh 19:36 6
12 25.VI Dubnica n Váhom Dubnická 10tka 10km beh cesta 0:31:54 2
13 3.VII Bratislava M-SR 10km beh dráha 0:32:23 3
14 7.VII Žiilna BLŽ 3kkm beh okruh 0:09:20 1
15 10.VII Vrútky beh priateľov Jedľovín 9,4km beh cross 0:34:40 12
16 11.VII Žaškov Žaškovský minimaratón 12,4km beh cesta+teren 0:44:21 4
17 4.VIII Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:23 3
18 14.VIII Rajec Rajecký maratón 42,2km beh cesta 2:29:23 1
19 22.VIII Biely Potok od pamätníka k pamätníku 15km beh cesta 0:48:13 1
20 4.IX N.Mesto n/Váhom Považský maratón 42,2km beh cesta 2:46:48 3
21 8.IX Žilina BLŽ 5km beh dráha 0:16:18 1
22 14.IX Žilina Žilinská hodinovka 17,3km beh dráha 17220m 1
23 19.IX Lipt.Sliače beh okolo Sliačov 10km beh cross 0:35:25 2
24 25.IX Žilina Zátopkova 10tka 10km beh dráha 0:32:43 2
25 3.X Košice MMM  +M-SR 42,2km beh cesta 2:27:53  9/1.
26 6.X Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:42 3
27 9.IX Stráňavy od pamätníka k pamätníku 10km beh cesta 0:32:48 2
28 16.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:30:06 5
29 14.XI Krásno n/Kysucou Krasňanská 10tka 10km beh cesta 0:36:13 5
30 27.XI B,.Bystrica Bystrická hala v chôdzi 3km chôdza hala 0:13:10
31 18.XII Žiilna Vianočný 1/2maratón 21,1km beh okruh 1:19:17 1
32 26.XII Hôrky Štefanská Hôrecka 6 6,1km beh okruh 0:20:29 3
33 31.XII Vrútky Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:39:14 1
2005
dátum miesto podujatie disciplína chôdza terén     výkon
1 29.I Žilina 1.zimné kritérium 6,8km beh cesta 0:23:07 1
2 12.II Bratislava M-SR veteránov 3km beh hala 0:09:14 1
3 12.II Bratislava M-SR veteránov 3km chôdza hala 13:03 1
4 12.III Žilina 2.zimné kritérium 10,2km beh cesta 0:38:20 5
5 16.IV Dubnica n/Váhom Cena mesta 20km chôdza okruh 1:39:22
6 4.V Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:48
7 28.V Čadca Kysucký maratón 42,2km beh cesta 2:48:12 2
8 11.VI Borský Mikuláš Záhorácka 20tka+M-SR 20km chôdza okruh 1:30:17 5
9 18.VI Senica Záhorácky maratón 42,2km beh cesta 2:36:45 1
10 25.VI Myslowice IPPA cross 10km beh cesta+teren 0:34:01 3
11 11.VII Štrba MŠM 31,6km beh cesta 1:55:23 4
12 23.VII Nová Lesná chodecká exibícia 10km chôdza okruh 0:42:21 5
13 27.VII Čadca 12minutovka 3,8km beh dráha   3789m 1
14 3.VIII Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:40
15 6.VIII Púchov Memorial Podobeňa 5,1km beh okruh 0:16:44 5
16 13.VIII Rajec Rajecký maratón 42,2km beh cesta 2:39:40 3
17 20.VIII Blatnica beh Gaderskou dolinou 15km beh cesta 0:51:33 2
18 28.VIII Hildesheim Geher Cup 10km chôdza okruh 0:42:08 5
19 4.IX Ostrava Ostravský maratón 42,2km beh okruh   zablúdil
20 10.IX Přerov Přerovská 50tka 50km chôdza okruh dq 32km
21. 14.IX Žilina Žilinská hodinovka hodinovka beh dráha 17836 1
22. 21.IX Čadca Kysucká hodinovka hodinovka beh dráha 17100 3
23. 24.IX Žilina Zátopkova 10tka 10km beh dráha 0:33:28 3
24. 25.IX Oščadnica beh na Raču 6,1km beh teren-do vrchu 0:41:00
25.
26. 15.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:39:26 5
27.
28.
29.
zvyšné preteky  2005 budú doplnené neskôr
2006
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon
1. 19.II B.Bystrica M-SR veteránov 3km chôdza hala 12:36,1 1
2. 19.III Čierne Jozefovský beh 11,8km beh cesta 0:40:51 3
3. 25.III Dudince Dudinská 50tka +M-SR 50km chôdza okruh 4:34:57 4
4. 8.IV Turany Beh oslobodenia 10km beh cesta 0:34:49 2
5. 22.IV B.Bystrica kvalifikácia na SP 20km chôdza dráha 1:32:39 5
6. 30.4. Strečno Beh oslobodenia 5,3km beh cross 0:23:01
7. 6.V Hronec 1/2maratón S-H 21,1km beh cesta 1:15:56 5
8. 8.V Klokočov Hornokysucká 25 25,8km beh cesta 1:33:09 2
9. 21.V Toruň Torunski maraton 42,2km beh cesta 2:36:19 7
10. 27.V Dubnica Cena mesta D/nV 5km chôdza dráha 22:43 1
11. 10.VI Čadca Kysucký maratón 42,2km beh cesta 2:32:07 2
12. 18.VI Lysá p/Makytou beh okolo Lysej 6km beh okruh 0:19:20 6
13. 24.VI Senica Záhorácky maratón 42,2km beh cesta 2:43:23 1
14. 6.IX Hričov BLŽ 3km beh dráha 9:42 2
15. 10.IX Raková Rakovská 13 13kkm beh teren 0:46:27 2
16. 13.IX Žilina Žilinská hodinovka hodinovka beh dráha  17546m 2
17. 15.IX Žilina Žilinský H 42,2km beh okruh 3:16:30 2
18. 23.IX Žilina Zátopková 10 10km beh dráha 0:40:05
19. 24.IX Ostrava Ostravský maratón 42,2km beh okruh 2:46:44 4
20. 7.X Stráňavy Od pamätníka k Pamätníku 10km beh cesta 0:33:45 3
21. 15.X Scanzorosciate Gara internat di marcia 100km chôdza okruh 9:29:36 4
22. 11.XI Lipt.Mikuláš Liptovský maratón 42,2km beh cesta 2:37:50 1
23. 12.XI Krásno n Kys. Krasňanská 10 10km beh cesta 0:37:34 12
24. 19.XI Trenčianske Teplice maratón Perly Karpát 42,2km beh cesta 2:31:06 1
25. 10.XII Žilina Žilinský Hanburg 42,2km beh okruh 3:26:17 1
26. 16.XII Žilina Vianočny maratón 42,2km beh okruh 2:43:39 1
27. 26.XII Hôrky Štefanská H-6 6,1km beh okruh 0:21:09 7
28. 31:XII Vrútky Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:41:46 5
2007
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1. 17.II Žilina   2.zimné kritérium 10km beh okruh 0:34:01 1
2. 7.III Žilina   BLŽ 3km beh okruh 9:29 2
3. 24.III Dudince   Dudinská 50 +M-SR 50km chôdza okruh 4:18:43 4
4. 1.IV Bratislava  TBC marathon 42,2km beh cesta 2:30:37 7
5. 4.IV Žilina  BLŽ 3km beh okruh 9:25 3
6. 5.IV Handlová chodecký míting 5km beh okruh 22:07 8
7. 8.IV Beňadiková  beh oslobodenia 16,9km beh cesta 0:59:57 3
8. 15.IV Čadca  Čadčianska 10 10km beh cesta 0:35:18 4
9. 29.IV Strečno  beh oslobodenia 5,5km beh cesta 0:19:53 8
10. 2.V D.Hričov  BLŽ 3km beh dráha 9:36 1
11. 6.V Olešná   Hornokysucka25 25,8km beh cesta 1:33:46 1
12. 18.V Regensburg   ME veteránov 10km chôdza okruh 0:45:46 2
13. 20.V Regensburg   ME veteránov 10km chôdza okruh 2:28:28 2
14. 28.V Dubnica   Dubnická hodinovka 18km beh dráha 18010m 1
15. 6.VI Žilina     BLŽ 3,5km beh dráha   3480m 6
16. 9.VI Čadca   Kysucký maratón 42,2km beh cesta 2:34:50 1
17. 16.VI Senica   Záhorácky maratón 42,2km beh cesta 2:41:15 2
18. 17.VI Lysá p.Makytou beh okolo Lysej 6km beh okruh 0:19:58 5
19. 22.VI Žilina       beh olympijského dňa 1km beh dráha 0:02:52 4
20. 22.VII Žilina       ŽH 42,2km beh okruh 3:18:12 1
21. 29.VII Kys.Nové Mesto Kysucká 10 10km beh okruh 0:33:16 3
22. 1.VIII Žilina       BLŽ 3km beh okruh 0:09:26 1
23. 11.VIII Rajec   Rajecký maratón 42,2km beh cesta 2:41:39 6
24. 6.IX Riccione   MS veteránov 5km chôdza dráha 0:22:53 3
25. 10.IX Riccione   MS veteránov 10km chôdza okruh 0:45:35 2
26. 14.IX Riccione   MS veteránov 20km chôdza okruh 1:34:40 1
27. 22.IX Žilina   Zátopkova 10 10km beh dráha 0:33:22 4
28. 29.IX Fačkov beh do vrchu 6,4km beh cross 0:49:40 17
29. 2.X Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:30 1
30. 20.X Žilina Deň supervytrvalc+ MSR 50km beh okruh 3:12:28 2
31. 11.XI Krásno n/.Kys. Krasňanská 10 10km beh cesta 0:35:09 5
32. 14.XI Žilina BLŽ 3km beh okruh 0:09:58 3
33. 17.XI Žilina Žilinský Hamburg 42,2km beh okruh 3:22:24 1
34. 26.XI Nitra  chodecký halový míting 3km chôdza hala 0:12:48 1
35. 15.XII Žilina Vianočný 1/2marat 21,1km beh okruh 1:19:56 2
36 . 26.XII Hôrky       Štefanska 6 6,1km beh okruh 0:21:17 6
37. 30.XII Dubnica n.Váhom Silvestrovský beh 5km beh dráha 0:16:17 2
38. 31.XII Vrútky   Silvestrovský beh 11,5km beh cesta 0:40:20 3
2008
dátum miesto podujatie beh chôdza terén   výkon
1. 2.II. Žilina 1.zimné kritérium 6km beh okruh 20:21 1
2. 16.II Žilina 2.zimné kritérium 10km beh okruh     35:42 3
3. 5.III Žilina BLŽ 3km beh okruh 9:27 2
4. 8.III Čadca 1.Čadčiansky Hamburg 42,2km beh okruh-les 2:59:12 1
5. 16.III Čierne Jozefovský  beh 12km beh okruh   41:13 2
6. 22.III Beňadiková  Beh oslobodenia 16,9km beh cesta   58:58 4
7. 30.III Bratislava  ČSOB 42,2km beh cesta vzdal35km
8. 15.VI Lysá p.Makytou Beh okolo Lysej 6km beh okruh 20:10 11
9. 20. VI Žilina Beh OD 1km beh dráha 2:58 3
10. 2:VII Žilina BLŽ 3km beh okuh 9:43 2
11. 5:VII Čadca 4.Čadčiansky Hamburg 42,2km beh okruh-les 3:13:43
12. 27.VII Kys.Nové Mesto Kysucká 10 10km beh okruh     33:54 1
13. 2.VIII Čadca 5.Čadčiansky Hamburg 42,2km beh okruh-les 3:11:04 1
14. 6.VIII Žilina BLŽ 3km beh okruh 9:54 2
15. 9.VIII Rajec   Rajecký maratón 42,2km beh cesta 2:41:40 8/5.
16. 31.VIII Biograd na Moru cezpoľný beh 11km beh terén   38:10 1
17. 3.IX Žilina BLŽ 5km beh dráha 15:59 1
18. 13.IX Žilina Zátopkova 10 10km beh dráha   32:44 1
19. 14.IX Raková Rakovská PoHodová 13 13km beh terén   44:59 1
20. 22.IX Martin Martinská hodinovka hodinovka beh dráha 17575m 1
21. 24.IX Žilina Žilinská hodivja hodinovka beh dráha 16526m 1
22. 1.X Žilina BLŽ 3km beh okruh     9:55 2
23. 5.X Košice MMM+ MSR 42,2km beh cesta 2:33:01 11
24. 18.X Žilina Deň supervytrval +MSR 50km beh okruh 3:16:06 1
25. 19.X Staškov Beh SNP 15km beh cesta+terén   55:02 1
26. 25.X Nové M. n/Váhom Považský maratón 42,2km beh dráha 2:29:53 1
27.  8.XI Targuinia ME+SP v behu 100km 100km beh cesta 7:21:14 12
28. 12.XI Žilina BLŽ 3km beh okruh 9:57 3
29. 23.XI Tr.Teplice Maratón Perly Karpát 42,2km beh cesta 2:52:00 2
30. 6.XII Žilina Zilinský Hamburg 42,2km beh okruh 3:20:51 1
31. 20.XII Žilina VianočnyCyS  maratón 42,2km beh okruh 2:55:24 1
32. 26:XII Hôrky Štefanska hôrecka 6 6,1km beh okruh .   21:33 4
33.  31.XII Vrútky   Silvestrovský beh  11,5km beh cesta   41:23 4

 

TOPlist