Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 07.07.2017 02:03:48 

RACE  WALKING  AND  MARATHON  -  PETER  TICHÝ

PRETEKY 1979 - 1994

                   VŠETKY MOJE  PRETEKY   1979 - 199487                         

(po rok 1983 niektoré preteky chýbajú, poctivo som si tréningový denník písal až od roku 1984.Po rok 1983 sú údaje hlavne z diplomov, resp. z regionálnálnych novín, ktoré mi odkladal otec...A to chcel mať zo mňa muzikanta...:-)

1979
dátum miesto podujatie disciplína teren   výkon um.
1 1.IX Staškov beh víťazstva 0,6km beh okruh 4
2 Kvačany verejné preteky+štafety 0,5km beh dráha 3
3 Zlaté Moravce Večerný beh 0,5km beh okruh 01:33,0 2
4 14.X Lipt.Sliače Zväzacký beh 0,5km beh cross   1:33,0 2
5 20.X Orlová beh víťazstva 0,5km beh okruh 01:28,0 2
6 3.XI Dobrá u Frýdku běh přátelství 0,7km beh okruh 02:28,0 1
7 17.XI Ľuborča beh okolo Ľuborče 0,8km beh okruh 2
8 25.XI Eilenburg cross 0,6km beh cross 9
9 Eisenhutenstadt Majstrovstvá NDR v crosse 0,8km beh cross
10 Demänová beh z kopca 4,8km beh cesta 16:46,0 23
11 31.XII Kys.N.Mesto Silvestr.beh 2,5km beh cesta 10:34,0 2
1980
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon
1 Čadca okresné preteky v hale 0,3km beh japex 1
2 17.II N.M.n.Váhom Mem.M.Marečka 1km beh cesta 2
3 2.III Očová beh Oslobodenia 1km beh cesta 03:58,0 2
4 29.III Hlohovec beh Oslobodenia 0,6km beh cesta 01:48,2 1
5 30.III Topolčianky beh Oslobodenia 0,8km beh cross 02:26,1 3
6 8.IV Kys.N.Mesto BSMF-mk 0,6km beh dráha 2
7 18.IV Čadca BSMF-ok 0,6km beh cesta 2
8  26.IV Havířov beh Pavky Korčagina 0,3km beh cesta 6
9 Rajecké Teplice cezpoľný beh 0,8km beh cesta 4
10 Bruntál 0,5km cesta
11 Demänová beh z kopca 4,8km beh cesta
12  31.XII Kys.N.Mesto Silvestrovský beh 6km beh cesta 6
1981
dátum miesto podujatie disciplína   výkon um
1 1.III Očová beh Oslobod. 1km beh cesta 2
2 21.III Hliník n.Hronom beh Víťazstva 0,8km beh cesta 2
3 28.III Kalná n.Hronom beh Oslobodenia 1km beh cesta 2
4 29.III Topolčianky beh Oslobodenia 0,8km beh cross 1
5 11.IV Horná Ždaňa beh Oslobodenia 0,6km beh cross 3
6 B.Bystrica beh Smeru-krajské kolo 0,6km beh cesta 2
7 30.IV Kys.N.Mesto beh Oslobodenia 0,6km beh cesta 2
8 9.V Námestovo beh Zdravia 0,6km beh dráha 01:47,9 2
9 Rajecké Teplice 0,8km beh cesta 4
10 29.V Ostrava čokoládová tretra- rozbeh 0,6km beh dráha 2
11 2.VI Ostrava čokoládová tretra - finále 0,6km beh dráha 01:44,9 3
12 19.VII Žaškov Žašk minimaratón 0,5km beh cesta 2
13 29.VIII Staškov beh SNP 0,6km beh cesta 2
14 30.VIII Biely Potok Od pam.k pamätníku 0,6km beh cesta 3
15 4.X Žilina M Stredosl.kraja ml.žiaci 0,6km beh dráha 01:44,4 2
16 18.X Lipt.Sliače Zvazácky beh 0,6km beh cross 2
17 31.X Černová beh Vďaky 0,5km beh cesta 3
18 7.XI Havířov beh Pavky Korčagina 1km beh cesta 03:30,8 2
19 Otrokovice beh cesta 4
20 5.XII Demänova beh z kopca 4,8km beh cesta 14:38,0
21 31.XII Kys.N.Mesto Silvestrovský beh 6km beh cesta 25:21,0 2
1982
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 27.III Hliník n.Hronom beh Oslobodenia 1km beh cross 3
2 3.IV Horná Ždaňa beh Oslobodenia 1,5km beh cross 4
3 15.IV Čadca okresné kolo v atletike 0,3km beh dráha   47,0s
4 22.IV Radola cezpolný beh 1,2km beh cross 3
5 24.IV Čadca MAŠP-družstvá 60m beh dráha     9,2s
Čadca výška   120cm
Čadca 0,8km beh dráha 2:29
6 25.IV Tvrdošín beh oslobodenia 1,5km beh cesta 9
7 30.IV Kys.N.Mesto beh oslobodenia 1km beh cesta 5
8 4.V Čadca BSMF-okr. kolo 1km beh cesta 2
9 19.IV Čadca BPPOV dialka   422cm
Čadca BPPOV 60m beh dráha     9,0s
Čadca BPPOV granát     33m
Čadca BPPOV 1,5 beh dráha 5:05
Čadca BPPOV šplh-tyč     5,1s
20.IV Třinec BPPOV plávanie 25m   20,0s
10 Čadca krajské kolo družstiev 3km chôdza dráha 18:10 4
11 22.V Dubnica krajské kolo družstiev 3km chôdza dráha 18:23 6
12 10.VI Krásno n/Kysucou okresné kolo v atletike 1km beh dráha 3:18
13 19.VI P.Bystrica krajské kolo družstiev 3km chôdza dráha 16:40 5
14 28.VIII Staškov beh SNP 1km beh cesta 3
15 13.IX Považská Bysrica M-SSR žiaci 3km chôdza dráha 17:00 7
16 20.IX Nitra M-SSR družstiev 3km chôdza dráha 18:16 1
17 10.X Lipt.Sliače Zvazácky beh 1,5km beh cross 1
18 16.X Lipt.Hrádok beh hrads.horou 2km beh les 1
1983
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 29.IV Kys.N.Mesto beh Oslobodenia 1km beh cesta 2
2 9.V Námestovo beh Zdravia 1,2km beh dráha 3
3 20.IV Dubnica Cena ZŤS v  chôdzi 3km chôdza cesta 15:50 1
4 14.V D.Kubín krajské kolo družstiev 3km chôdza dráha 15:31 1
5 Martin M Stredosl. kraja- st.žiaci 3km chôdza dráha 15:42 2
6 27.VIII Staškov beh SNP 1km beh cesta 1
7 1.X Svit M-SSR žiaci 3km chôdza dráha 14:38,7 1
8 19.X Lipt.Sliače Zvazácky beh 1km beh cross 1
9 23.X Turzovka beh ulicami T 1km beh cesta 1
10   31.XII Kys.N.Mesto Silvestrovský beh 10km beh cesta
1984
dátum miesto podujatie disciplína terén výkon um.
1 15.IV Tvrdosín beh oslob. 2km cesta 0:06:12 1
2 21.IV Dudince Dudinská 50 10km chôdza okruh 0:48:07 1
3 29.IV Dubnica MK-družstiev 5km chôdza dráha 23:27 1
4 19.V Borský Mikuláš Záhorácka-20 5km chôdza okruh 23:06 1
5 27.V krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:24:29 1
6 31.V Považská Bystrica Učňovská olym 3km beh dráha 0:09:34 2
7 10.VI krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:24:24 1
8 30.VI Nitra M-SSR dorast 5km chôdza dráha 0:23:45 1
9 7.VII Praha SPARTAKIÁDNY  POHAR 5km chôdza dráha 0:23:14 1
10 14.VII Praha M-ČSSR dorast 5km chôdza dráha 0:23:35 1
11 7.IX B.Bystrica Kritérium SNP 3km chôdza dráha 0:13:55 1
12 8.IX Kremnica Kremnická-10 10km chôdza okruh 0:49:13 1
13 16.IX B.Bystrica Povs.vatra SNP 20km chôdza cesta 1:53:15
14 28.X Turzovka Beh ulicami Turzovky 1km okruh 0:03:02 1
1985
datum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 6.IV Dudince Dudinska 50tka 10km chôdza okruh 0:48:46 1
2 14.IV Tvrdošín Beh víťazstva 2km beh cesta 0:06:02 1
3 20.IV Dubnica VC-ZŤS 10km chôdza okruh 0:48:48 1
4 28.IV B.Bystrica krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:22:41 1
5 9.V Dolný Kubín krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:22:36 1
6 18.V Borský Mikuláš Záhorácka 20 5km chôdza okruh 0:23:03 1
7 1.VI Martin M stredoslov. kraja 5km chôdza dráha 0:23:12 1
8 15.VI Svit M-SSR dorast 5km chôdza dráha 0:22:27 1
9 22.VI Martin krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:26:57 3
10 7.VII Ostrava M-ČSSR dorast 5km chôdza dráha 0:22:14 1
11 27.VII Třinec M-ČSSR-juniorov 10km chôdza dráha 0:45:30 3
12 3.VIII Pitesti DRUŽBA do 18r. 10km chôdza dráha 0:47:33 11
13 30.VIII B.Bystrica Kritérium SNP 5km chôdza dráha 0:24:05 1
14 7.IX B.Bystrica Povstalecká vatra SNP 23km chôdza cesta 2:03:15 1
15 29.IX Walbrzych Jesenie kritérium 5km chôdza okruh 0:22:34 1
16 5.X Kremnica Kremnická 10 5km chôdza okruh 0:23:03 1
17 10.X D.Kubín MK-strojníckych škôl 5km beh kross 0:14:21 1
18 23.X Český Dub M-ČSSR strojníckych škôl 5km beh kross 0:18:10 7
19 27.X Lipt.Sliače cezpolný beh 2,4km beh kross 6:39 1
20 12.XII Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:13:06 1
21 31.XII Kys.N. Mesto Silvestrovský beh 20km beh cesta 1:11:21 1
1986
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 28.II B.Bystrica halový míting 5km chôdza hala 0:21:58 2
2 6.IV Dudince Dudinska 50tka 10km chôdza okruh 0:44:49 1
3 20.IV Ruse Prista míting 10km chôdza okruh 0:43:23 5
4 26.IV B.Bystrica krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:22:23 2
5 2.V P.Bystrica krajské kolo družstiev 5km chôdza dráha 0:23:24 1
6 24.V Fredrikstad Cicing rund 10km chôdza okruh 0:44:12 2
7 25.V Fredrikstad Cicing rund 3km chôdza okruh 0:12:21 3
8 7.VI Čalovo 1.roč. chodeckých preekov 10km chôdza okruh 0:47:54 1
9 21.VI Ostrava M - ČSSR juniorov 10km chôdza dráha 0:43:43 1
10 5.VII Ateny míting 5km chôdza dráha dq-3km
11 18.VII Ateny M - SVETA juniorov 10km chôdza dráha 0:45:34 21
12 26.VII B.Bystrica M - ČSSR dorast 10km chôdza dráha 0:45:55 2
13 2.VIII Neubrandenbur DRUŽBA 10km chôdza dráha vzdal3km
14 5.IX B.Bystrica Kriterium SNP 5km chôdza dráha 0:21:11 2
15 13.IX Eschborn SUI - FR - TCH - NSR 10km chôdza okruh 0:43:45 1
16 20.IX Kremnica Kremnická-10 10km chôdza okruh 0:47:04 1
17 27.IX Košice M-ČSSR-družstiev 400m beh dráha   55,3s
18 27.IX Košice M-ČSSR-družstiev 10km chôdza dráha 0:51:28 2
19 7.X Zvolen MK-stroj.škôl 3km beh kross 1
20 8.X Čadca Beh SaMF 3km beh cesta 1
21 22.X Český Dub M-ČSSR-str.šk 5km beh kross 0:23:50 2
22 12.XII Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:11:54 1
23 31.XII Kys.N. Mesto Silvestr.beh 20km beh cesta 1:28:45 1
1987
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 7.II Jablonec M-ČSSR junioriov 5km chôdza hala 0:22:09 1
2 28.III B.Bystrica kvalifikácia na SP 10km chôdza dráha dq - 8km
3 19.IV Ruse  (BUL) Prista míting 10km chôdza okruh 0:42:30 5
4 16.V Fredrikstad  (NOR) Cicing round 10km chôdza okruh 0:44:58 2
5 19.VII Třinec M  -ČSSR juniorov 10km chôdza dráha 0:45:39 1
6 7.VIII Birmingham M - Európy juniorov 10km chôdza dráha 0:42:54 8
7 22.VIII Havana DRUŽBA 10km chôdza dráha 0:47:00 4
8 5.IX B.Bystrica Povst vatra SNP 10km chôdza cesta 0:44:06 1
9 13.XI Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:13:37
1988
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 20.II Jablonec M - ČSSR  muži 5km chôdza hala 0:21:11 11
2 28.II B.Bystrica halový míting 3km chôdza hala 0:12:22 5
3 10.IV Dudince Dudinská-50 10km chôdza okruh 0:46:02 3
4 17.IV Ruse Prista míting 10km chôdza okruh 0:42:49 7
5 8.V Trnava Trnavská-20tka 20km chôdza okruh 1:36:40
6 15.V Fredrikstad Cicing rund 10km chôdza okruh vzdal6km
7 29.V B.Bystrica M - SSR  muži 20km chôdza dráha 1:39:52
8 8.VI Bratislava P-T-S-míting 10km chôdza dráha 0:45:43
9 2.VII B.Bystrica M-ČSSR  juniorov 10km chôdza dráha vzdal3km
10 7.VIII Olomouc 1.liga 20km chôdza dráha 1:44:22
11 8.X Kremnica Kremnická-10 10km chôdza okruh 0:45:06 8
12 22:10 Trebišov Zemplínska-10 10km chôdza okruh 0:43:51 10
13 2.XII Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:12:32 6
1989
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon
1 21.I Bratislava M - SSR  muži 5km chôdza hala dq -4km
2 4.II Jablonec M - ČSSR  muži 5km chôdza hala vzdal2km
3 9.IV Bekescaba (HUN) Schwepes cup 20km chôdza okruh 1:27:20 6
4 16.IV Olomouc 1.liga 20km chôdza okruh vzdal10km
5 6.V Trnava Trnavská-20tka 10km chôdza okruh 0:44:36 11
6 7.V Hlohovec chod.preteky 5km chôdza okruh 0:20:42 8
7 13.V Borský Mikuláš Záhorácka-20 20km chôdza okruh 1:33:21 13
8 3.VI Bratislava M-SSR muži 20km chôdza dráha 1:30:31 6
9 14.VI Bratislava P-T-S-míting 5km chôdza dráha 0:21:21
10 22.VII B.Bystrica M-ČSSR muži 20km chôdza okruh 1:33:07 10
11 29.VII Šurany chod.preteky 10km chôdza okruh 0:44:38 4
12 2.IX Podebrady M-ČSSR muži 50km chôdza cesta 4:14:22 5
13 23.IX Kremnica Kremnická-10 10km chôdza okruh vzdal2km
14 31.XII Kys.N. Mesto Silvestr.beh 20km chôdza cesta 1:07:47 7
1990
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 22.IV Olomouc 1.liga 20km chôdza cesta 1:28:33 10
2 13.V Dudince Dudinská 50  +M-SR 50km chôdza cesta 4:31:31 5/3.
3 26.V Borský Mikuláš Záhorácka 20  +M-SR 20km chôdza okruh 1:27:52 6/3.
4 3.VI Rím (ITA) 41Roma Albano 25km chôdza cesta 1:57:10 3
5 17.VI Podebrady M-ČSFR 50km chôdza okruh dq 50km
6 22.VII Praha M-ČSFR 20km chôdza okruh 1:28:58 8
7 28.VII Šurany chodecké preteky 10km chôdza okruh vzdal5km
8 18.VIII Yverdon  (SVI) chodecké preteky 20km chôdza okruh dq 18km
9 19.VIII Payern-Romon chodecké preteky 18km chôdza cesta 1:26:07 5
10 7.IX Lausanne  (SVI) Tour de Romandie 14km chôdza okruh 1:02:14 8
11 8.IX Montreux   (SVI)  Tour de Romandie 26km chôdza cesta 2:09:33 7
12 8.IX Montey   (SVI) Tour de Romandie 15km chôdza okruh 1:12:42 7
13 9.IX Bulle   (SVI) Tour de Romandie 26km chôdza cesta 2:08:56 7
14 9.IX Fribourg   (SVI) Tour de Romandie 15km chôdza okruh 1:11:42 7
15 10.IX Morat     (SVI) Tour de Romandie 32km chôdza cesta 2:36:48 6
16 10.IX Bienne   (SVI) Tour de Romandie 14km chôdza okruh 1:12:51 16
17 12.IX Fleurier  (SVI) Tour de Romandie 29km chôdza cesta 2:36:05 20
18 12.IX Fleurier  (SVI) Tour de Romandie 16km chôdza okruh vzdal7km
19 20.X Rudina Rudinská-10tka 10km chôdza cesta vzdal6km
20 20.XI Paríž  (FRA) cestný beh 10,6km beh okruh 0:34:46 54
21 30.XII Sarzbruken  NSR) Silvestrovský beh 10km beh kross 0:34:09 23
22 31.XII Mníchov  (NSR) Silvestrovský beh 10km beh cesta 0:32:31 19
1991
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 7.IV Dudince Dudinská 50  +MSR 50km chôdza okruh vzdal28km
2 21.IV Olomouc 1.liga 20km chôdza okruh 1:28:14
3 27.IV Dubnica VC-ZŤS 20km chôdza okruh dq-17km
4 5.V Ozd   (HUN) MEDZIŠTÁT STRETNUTIE 20km chôdza okruh 1:29:14
5 11.V Borský Mikuláš Záhorácka 20 +MSR 20km chôdza okruh vzdal10km
6 8.VI Košice GP-míting 5km chôdza dráha 0:20:54 2
7 29.VI Szeged  (HUN) chodecký míting  20km chôdza okruh 1:24:17 3
8 6.VII Ostrava M-ČSFR muži 20km chôdza okruh 1:23:38 10
9 3.VIII Vranov Vranovská-15 15km chôdza okruh 1:11:36 3
10 11.VIII Frankfurt  (NSR) chodecký míting 10km chôdza okruh dq --9km
11 17.VIII Yverdon  (SVI) Grand prix Yverdon 20km chôdza okruh 1:36:44 13
12 18.VII Payern-Romon SVI) do kopca 17km chôdza cesta 1:26:39 10
13. 7.IX Arhus  DEN) chodecké preteky 20km chôdza dráha vzdal2km
14 31.XII Kys.N. Mesto Silvestrovský beh 15km beh cesta 0:53:35 6
1992
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 5.IV Bekescaba (HUN) Schwepes cup 50km chôdza okruh vzdal32km
2 26.IV Dudince Dudinská 50  +MSR 50km chôdza okruh vzdal22km
3 23.V Dubnica M-SR 20km chôdza okruh dq-10km
4 13.VI Košice M-ČSFR 20km chôdza okruh 1:28:46 10
5 5.VII Celle Ligure ITA) míting 5km chôdza dráha 0:20:58 4
6 1.VIII Rudina Rudinská 10tka 10km chôdza cesta 0:32:13 4
7 8.VIII Rajec Rajecký maraton 42,2km beh cesta 2:47:23 14
8 19.IX Staškov beh SNP 15km beh cesta 0:50:06 2
1993
dátum miesto podujatie disciplína terén     výkon um.
1 7.VIII Rudina Rudinská-10tka 10km beh cesta 0:31:27 2
2 29.VIII Východná Podtatranská 15tka 15km beh cesta 0:49:43 2
3 3.XII Hlohovec halový míting 3km chôdza hala 0:11:38 2
1994
dátum miesto podujatie disciplína terén   výkon um.
1 26.III Dudince Dudinská 50 +M-SR 50km chôdza okruh 3:57:51 6/3.
2 24.IV Dubnica GP-Slovakia 20km chôdza okruh 1:33:54 6
3 1.V Sesto s.Giovan ITA) Internationale  caminata 30km chôdza okruh 2:16:43 5
4 4.VI Borský Mikuláš Záhorácka 20 20km chôdza okruh dq 14km
5 12.VI Livorno  ITA) Medzištátne 10stretnutie 35km chôdza okruh 2:35:37 8
6 13.VIII Helsinky   (FIN) MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 50km chôdza okruh 3:56:55 15

TOPlist